20 października 2015

Ekipa

Wieloletnia obsługa przeróżnych imprez muzycznych; i tych bardzo uroczystych i tych nieco luźniejszych eventów sprawiła, że już nic tak naprawdę nie może mnie zaskoczyć. Niejednokrotnie musiałem realizować obowiązki swoje oraz np. obsługi lokalu – zawsze z powodzeniem 🙂 Te i inne doświadczenia spowodowały, że stworzyłem zgrany imprezowy team – teraz mogę jeszcze bardziej poświęcić się Wam i Waszym gościom. Oto my:

 


 

Marcin

Marcin – Dj i Wodzirej – Pomysłodawca i motor napędowy całego przedsięwzięcia. Pasjonat muzyki. Miłośnik starych, kultowych utworów, znawca współczesnej muzyki rozrywkowej.  Więcej o mnie – w sekcji o mnie 😉


Michał

Michał – Technik Dźwięku i Światła –  Urodzony w latach 90-tych miłośnik elektronicznych nowinek. Technologiczny poliglota. Nagłośnienie i oświetlenie sceniczne nie mają przed nim żadnych tajemnic!


Decydując się na obecność naszego duetu na swojej imprezie masz pewność, że goście usłyszą i zobaczą wszystko dokładnie tak jak zaplanowaliśmy. Michał przejmuje muzyczną konsoletę kiedy ja organizuję zabawy i animacje gości. Wie kiedy, i który utwór odtworzyć, żeby konkursy i show przebiegały płynnie i bez zbędnych przerw. Dzięki ciągłej kontroli dźwięku i światła mamy pewność, że wszystko będzie perfekcyjnie dopasowane. Kiedy wracam za muzyczne stery, Michał tworzy świetlne show na parkiecie.

Oczywiście jeśli zechcesz możemy pojawić się na Twojej imprezie w wiele większym składzie! Interesuje Cię naprawdę zgrana ekipa foto-video, która nie przeoczy niczego co zrobimy na imprezie? A może myślisz o filmowaniu z drona, fotobudce, tłumaczu, toastmasterze, aucie do ślubu czy pokazach? Jesteśmy gotowi do działania!